Gizlilik Politikası

www.oyunkampta.com adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerin sipariş formunda veya üye kayıt formunda iletişim bilgilerinizi (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), finansal bilgilerinizi (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerinizi (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmeniz gerekmektedir.

İletişim bilgileri, sipariş ve üye kayıt formlarında yalnızca kullanıcılarımızla gerektiği zaman iletişime geçmek, ve firmamız hakkında (yeni ürün, kampanya, indirim vb.) haberler göndermek için kullanılacaktır. Bu bilgiler kesinlikle 3.kişilerce paylaşılmamaktadır. Kullanıcılarımız diledikleri zaman sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Finansal bilgiler, yalnızca kullanıcının onay vermesi halinde gerçekleşen ödeme işlemleri, fatura kesimi ve işlenmesi için kullanılacaktır. Bu bilgiler kesinlikle 3. kişilerce paylaşılmamaktadır. Kişiye özel bilgiler, kullanıcılarımızın sitemize giriş yapmasında ve gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İletişim bilgileri, siparişin kullanıcıya ulaşabilmesi için kullanılacaktır. Bu bilgiler yalnızca siparişin iletilmesini sağlayacak olan kargo şirketi ile paylaşılmaktadır ve bunun dışında diğer 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme:
 
Oyun Kampta olarak, bize sağlamış olduğunuz tüm kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında toplar ve işleriz.

Kişisel verileriniz sipariş, faturalandırma, teslimat ve ürün tanıtımları aşamalarında sizlere mevzuata uygun ve daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla toplanmaktadır ve işlenmektedir. İsim, adres, telefon ve kimlik bilgileriniz, siparişinizin size ulaşabilmesi amacıyla ve yalnızca kargo şirketi ile paylaşılır.