Hikayemiz

Oyun Kampta bir annenin 2014 senesinde kızını doğada büyütme hayali ile Türkiye’de ilk çocuklu aile kampları düzenlemek adına ihtiyaçtan kaynaklı olarak kurulmuştur. 2021 senesinden bu yana “Oyun Kampta Turizm Seyahat Acentası” olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2014 senesinde 2 kamp ile başlayan bu hayal 2021 senesinde 100’ün üzerinde kamp ile devam etti…

Özellikle alternatif eğitim sistemini benimseyen konusunda uzman, hak temelli ve çocukların birey olarak var olması konusunu başrolde tutarak yaklaşım biçiminde bulunmayı hedefleyen 40’ın üzerinde eğitmen kadromuz ile ilk günkü mütevaziliğimizi ruhumuzun derinliklerinde hissederek kocaman bir aile olmaya devam etmekteyiz..

Eğitmenlerimiz Akademisyen, Çocuk Gelişim Uzmanı Gülberk Benan Özan ile “Oyun Kampta Eğitmen Eğitimleri” alarak düzenli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Bu da tüm eğitmen kadromuzun incelikli dil ve yaklaşımı ile sizinle kamplama sürecindeki farkımızı sağlamaktadır.

Belki bir turizm acentasıyız ancak bizim için ilk günden beri çıktığımız yolda en büyük yoldaş çocuk, çocuk yaklaşımı, çocuk hakları, hayvan hakları, insan hakları konularını dokunabildiğimiz kadar insana yaymak, aileleri ve çocukları şiddetsiz iletişim dili ile tanıştırmaktır..