Sık Sorulan Sorular

Çocukların birey oluşunu başrolde tutarak, hak temelli ve alternatif eğitim sisteminden beslenen, konusunda uzman, yetkin ve gelişmeye açık ekibimizle ilk günkü mütevaziliğimizi korumaya devam ederek, her yeni dönemde çeşitlenen bir çember olmaktayız.

Nasıl kayıt olabilirim?

Önce web sitemiz üye olmanız gerekmektedir. (Üyelik yaptığınızda şayet bir sorun yaşarsanız lütfen bize 0216 599 07 70 numaralı telefon numaramızdan WhatsApp yolu ile ulaşınız)
Üye olduktan sonra seçmiş olduğunuz kampın tarihini,konkalama biçimini ve paket seçeneğini girmeniz gerekmektedir. Sonrasında rezervasyon yap seçeceğini tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız.

Küçük yaş ve büyük yaşın aynı atölyede olması verimli mi?

Akran öğrenimi açısından evet verimli bir atölye süreci oluyor. Eğer yaş farkı çok fazla ise eğitmenlerimiz grubu bazı atölyelerde 2’ye bölüyor ve çocuk yaş grubuna uygun farklı atölyeler uyguluyorlar. Bazı atölyelerde ise çocukların kaymaşması ve akran eğitimi gerçekleşmesi adına hep birlikte olmalarını öneriyoruz..

Atölyelerde veliler de bulunacak mı?

Çocukların verimli zaman geçirmesi ve katılımcı olması adına atölyelerde yalnızca çocukların olmasına önem veriyoruz.

Atölyede anne-baba olduğunda çocuk gerekli katılımı sağlamıyor çoğu zaman… Çocuğa dokunabilmek sadece atölye esnasında varolan bir şey değil, bu nedenle bir doğa yürüşünde bile çocuğunuzla aranızda geçen bir deneyim/diyalog size ve çocuğunuza büyük kazanımlar sağlayabilir.

Bazı etkinlerimizde ise anne-baba-çocuk-eğitmen hep birlikte oluyoruz. Amacımız hep birlikte de kaliteli vakit geçirebilmek çocuklarımızla.

İade politikanız nedir?

Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için kamp ücretinin tamamını kredi kartı ya da banka kartınız ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Geziyi iptal etme durumunda katılımcıların 0216 599 0770 nolu müşteri hizmetleri whatsApp numaramızdan ya da merhaba@oyunkampta.com mail adresimizden tarafımıza ulaşarak bilgi vermesi gerekmektedir.

Konaklamalı gezi ya da kamplarda 1 ay ile 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde  ödeme başka bir kampa aktarılır, 1 yıl kullanım hakkı saklı kalır.

Konaklamalı gezi ya da kampın başlangıç tarihinden 15 gün öncesine kadar iptallerde ödeme iade yapılmaz, başka bir geziye aktarılmaz.

3 yaşından küçük çocuğumu abisi/ablası ile getirebilir miyim?

3 yaşından henüz gün almamış olan geleceğin kampçı çocuklarını abi/abla kontenjanından ücretsiz olarak konaklatıyoruz. Ancak çoğu zaman ayrı bir yatak veremiyoruz. Konaklama standartları gereği şayet ayrı bir yatak isteniyorsa çocuğunuzdan ücret almak durumunda kalabiliyoruz.

Çocukların yaş aralığı?

Yaş aralığı her kampta değişebiliyor. Bazı kamplarımız 3-10 yaş grubuna uygun iken, bazı kamplar 4-10 veya 5-12 olabiliyor. Buna kamp yaptığımız bölgenin coğrafi yapısına ve iklimine ve çocuk yaş kazanımlarına bakılarak karar veriliyor.

Ulaşım bana mı ait?

Tüm kamplarımızda ulaşım kişiye aittir. Bazı kamplarda ise havaalanından transfer hizmeti sunuyoruz. Bu transferler size sunulan kamp ücretine dahildir.

Kampa sadece anne ya da sadece baba olarak çocuğumla katılabilir miyim?

Anne-baba-anaanne-dede-teyze vs istediğiniz yetişkinle çocuğunuz kamplarımıza katılabilir..