Elvin Deniz Arslanoğlu

Oyun Kampta Eğitmen

Denizlerin coşkusu kadar büyük bir merhaba,

1993 te Isparta’da dünyaya geldim. 2007 yılına kadar eğitimimi Isparta’da sürdürdüm. Daha sonra Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümünü kazandım. Üniversite de ise Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde eğitim gördüm.

2015 yılında Eskişehir’e dönüp özel okullarda müzik öğretmenliği yaptım. Ek olarak bir müzik evinde okulöncesi çocuklar için müzik başlangıç sınıfları açıp Orff – Schulwerk tabanlı atölyeler açtım ve piyano eğitmenliği yaptım. Atölyelerime ve piyano eğitmenliğime devam ediyorum. Ankara Ritmoterapi Merkezi’nden aldiğım müzik terapi ve ritmoterapi eğitimi ile de farklı yaklaşımlar ve ekoller öğrendim, içimdeki çocuğun coşkusuyla da farklı alanlarda öğrenmeye devam ediyorum.
Nefes eğitimi, acsess barss, eft duygusal özgürleşme tekniği gibi ruhsal enerjimizi de tazelememize fayda sağlayan dallarla birlikte ruhumu beslemeyi hiçbir zaman unutmadim.

Ritim,müzik,ses hayatımızın bir parçası ve her an her yerde iç içeyiz. Oyun Kampta ile birlikte doğadaki sesleri daha derinden duyuyor, çocukların içlerindeki ritmi bulmalarına severek şahit oluyorum.